Stolik kawowy technorattan – niezbędny w ogrodzie!

Nie trzeba wiele, aby zwykły taras czy skrawek ogrodu zmienić w wyjątkową strefę wypoczynkową. Wśród licznych mebli dostępnych na rynku warto zwrócić uwagę na stolik kawowy technorattan – ten funkcjonalny element stanie się centralnym punktem w strefie wypoczynkowej i pozwoli w pełni korzystać z lata.

Jak tworzony jest stolik kawowy technorattan

Podwieczorek na tarasie czy też spotkanie we dwoje przy śniadaniu w promieniach słońca to doskonały pomysł na spędzanie czasu blisko natury. W zaaranżowaniu takiej przestrzeni pomoże stolik kawowy technorattan. Ten praktyczny mebel sprawi, że zwykły taras zmieni się nie do poznania! Stoliki tego typu tworzone są z lekkich i trwałych materiałów: stelaż to konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo. Stolik kawowy technorattan odznacza się interesującą strukturą – technorattan to tworzywo syntetyczne, doskonale imitująca klasyczny rattan. Nieporowata struktura tworzywa sprawia, że mebel taki nie wchłania wilgoci czy kurzu, a jego czyszczenie nie jest problematyczne. Atutem mebli technorattanowych jest szeroki wybór kolorystyczny – oznacza to, że możliwe jest dopasowanie mebla do istniejącej już aranżacji przestrzeni.

Jak zaaranżować przestrzeń wypoczynkową?

Stolik kawowy technorattan to pierwszy krok do udanego wypoczynku na tarasie. Konieczne jest dopasowanie do niego wygodnych foteli i zadaszenie tarasu, które skutecznie ochroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Zadaszenie tarasu w formie pergoli o coraz chętniej wybierana opcja – pergola wznoszona jest modułowo, z elementów aluminiowych. Na jej szczycie znajduje się dach wykonany z ruchomych lameli. Pozycja lameli ustalana jest przez użytkowników – w ten sposób decydują oni o tym, jak wiele światła wpada na taras. Pergolę możemy uzupełnić o dodatkowe akcesoria, takie jak rolety boczne.