Zamieszkaj z dala od miasta!

Mieszkanie z dala od centrów miast ma wiele zalet – możliwość korzystania z bliskości natury, oddychanie świeżym powietrzem, uprawianie sportów z dala od sal gimnastycznych i siłowni. Polacy coraz bardziej doceniają możliwości, jakie daje życie poza ścisłym centrum i chcą to wykorzystać! Tym bardziej, że budowa własnego domu stała się właśnie znacznie tańsza – wszystko dzięki domom szkieletowym!

Buduj taniej, mieszkaj wygodnie!

Jeszcze do niedawna budowa własnego domu wiązała się z zaciągnięciem olbrzymiego kredytu oraz konieczności budowy przez kilka lat. Takie zawieszenie powodowało frustrację, a ciągle mnożące się problemy na budowie skutecznie odbierały chęć do dalszych działań. Dzisiaj budowanie jest znacznie prostsze – wszystko za sprawą eleganckich domów drewnianych całorocznych. Co warto wiedzieć o tym rodzaju budownictwa? Domy drewniane są obecnie oferowane przez kilkadziesiąt firm w Polsce, jednak tylko te najlepsze zaproponują nam również ich projekty, możliwość całkowitego wykończenia wnętrza i krótkie terminy. Jedną z ciekawych opcji są domy szkieletowe Mawit, które zachwycają ciekawym wzornictwem, ale i funkcjonalnością. Domy drewniane doskonale sprawdzają się w Polskim klimacie, a ich budowa trwa zaledwie… kilka miesięcy. Jak to możliwe?

Drewno – uniwersalny materiał budowlany

Wybudowanie domu w ciągu kilku miesięcy możliwe jest dzięki wykorzystaniu odpowiednio przygotowanego drewna. W przypadku domów drewnianych jedynym elementem murowanym są fundamenty – to sprawia, że możliwe jest rozpoczęcie budowy praktycznie w dowolnym momencie roku. Sama budowa, w zależności od tego czy dom ma zostać oddany w stanie surowym czy pod klucz, będzie trwała 2-6 miesięcy. Koszt budowy jest o 30-35% niższy niż w przypadku klasycznego domu murowanego.

About the author

Related

http://my-place.pl http://e-gardenmeble.pl https://holard.net