Wypożyczalnia samochodów na warszawskim lotnisku Modlin

Lotnisko Warszawa Modlin to mniejszy z warszawskich portów lotniczych, położony w pobliskim Nowym Dworze Mazowieckim. W porównaniu do lotów na Okęcie, loty na Modlin są nieco tańsze. Jak za nieduże pieniądze dojechać z Nowego Dworu Mazowieckiego do centrum Warszawy?

Wypożyczalnia samochodów w Modlinie

Sposobów na pokonanie tej trasy jest wiele – począwszy od zamówienia taksówki, poprzez podróż pociągiem czy autobusem, skończywszy na wynajęciu samochodu. Ta ostatnia opcja jest optymalna dla wszystkich, którzy udają się do Warszawy samolotem i posiadają prawo jazdy. Po wylądowaniu warto skierować swoje kroki do wypożyczalni, można np. tutaj: http://carfree.com.pl/wypozyczalnia-samochodow-modlin/pl/

Wynajem samochodów Modlin lotnisko

Na warszawskim Modlinie działa kilka wypożyczalni samochodowych. Każda z nich oferuje różne samochody, przystosowane do potrzeb różnych klientów. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się nieduże auta miejskie, ponieważ opłata za ich wypożyczenie nie jest wysoka, a i koszty eksploatacji prezentują się bardzo dobrze. Planując podczas wyjazdu wypożyczenie auta tej klasy, warto je zarezerwować kilka dni, a czasem nawet kilka tygodni wcześniej.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku

Wypożyczalnie działające bezpośrednio przy lotnisku to najlepsza oferta dla podróżnych wybierających się do stolicy samolotem. Nie trzeba szukać innych wypożyczalni, ponadto nie trzeba uiszczać dodatkowej opłaty za podstawienie auta na lotnisko. Po wyjściu z samolotu, auto będzie już na nas czekało.
Coraz więcej osób decyduje się teraz na wypożyczanie samochodów w obcym mieście. Gdy podróżujemy grupą, może się nam to opłacić znacznie bardziej, niż jazda komunikacją miejską.

About the author

Related