Wyjątkowe miejsce pod Warszawą

W czasach, kiedy na co dzień mamy mnóstwo rzeczy na głowie i tysiące obowiązków do wykonania, warto znaleźć chwilę na to, aby znaleźć oddech i chwilę odpocząć. Może to być kilka dni, a może to być nawet tylko krótki, ale spokojny wypad weekendowy za miasto.

Wyjątkowe chwile w windsorhotel.pl

Jeżeli mieszkamy w samej Warszawie lub w jej bliskich okolicach, to koniecznie powinniśmy udać się do Hotelu Windsor, który znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscu otoczonym przez wyjątkową naturę. To doskonała okazja do tego, aby obcować z naturą, której tak nam brakuje, jeżeli na co dzień mieszkamy w wielkim mieście. W okolicach tego hotelu, który ma aż cztery gwiazdki znajdziemy piękny zalew, gdzie można wyruszyć na wyprawę motorówką, jak również lasy kuszące nas spacerem pośród pięknych i wiekowych drzew. Warto sprawdzić tą spokojna okolicę, gdzie nie tylko wypoczniemy, ale zorganizujemy również liczne imprezy. Pełna oferta hotelu znajduje się na windsorhotel.pl.

Jak w bajce

Wiele osób przyznaje, że podczas pobytu w tym hotelu czuło się jak w bajce. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bowiem jest to piękny pałac rodem z bajek naszych córek. Na dodatek mamy do czynienia z kręconymi schodami i cichutko szemrzącą fontanną w tle. Hotel może pochwalić się również prawdziwymi, realnymi, tajnymi przejściami, dzięki czemu przemieszczanie po całym hotelu jest jeszcze sprawniejsze. Restauracja a’la carte Alice zaprasza wszystkich na wyborne dania, jakie można zamówić z bogatej karty menu opracowanej przez najlepszych kucharzy. 

About the author

Related

http://web7group.com/trwale-garnki-i-patelnie-kuchenne-co-wybrac/ https://weyden.com.pl/jak-zabezpieczyc-meble-ogrodowe-na-zime/ https://meblebukowe.info