Wonga opinie dotyczące oferty

 
Wonga jest powszechnie kojarzonym w Polsce parabankiem, z uwagi na dobrą akcję reklamową, która uczyniła go doskonale rozpoznawalnym. Do wzrostu popularności tej instytucji finansowej przyczyniła się jednak również bezsprzecznie znakomita oferta, która przyciąga wielu potencjalnych klientów. Co jednak sądzą o tym parabanku ci, którzy już kiedyś zaciągali tam kredyt i gdzie można to sprawdzić?
Co wiemy o Wonga? Bardzo dużo! To brytyjskie przedsiębiorstwo, które oferuje krótkoterminowe pożyczki-chwilówki, udzielane na stosunkowo niewielkie kwoty. Firma wystartowała w roku 2007 i od pewnego czasu – konkretnie od czerwca 2013 roku – działa również w Polsce. Wyjątkowe w ofercie Wonga jest to, że prócz pożyczek krótkoterminowych udziela również pożyczek ratalnych, co wcale nie jest oczywiste – nie wszystkie parabanki decydują się na to, a przecież dla obu stron (również klientów) to czysty zysk! Mogą wybierać pomiędzy taką ofertą, jaka im najbardziej odpowiada!
Jeśli chodzi o Wonga, opinie na temat firmy są jak najbardziej pochlebne. Większość osób zachwala przejrzysty regulamin oraz wygodę zaciągania długu. Podobnie jak większość innych parabanków, by ubiegać się o kredyt w Wonga wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek online i czekać na decyzję kredytową. Później czekamy już tylko na przelew. Gotówka – bez zaświadczeń – trafia na konto klienta nawet w 15 minut po pozytywnym rozpatrzeniu jego formularza – czyli w trybie ekspresowym!
Wonga dba przy tym zarówno o nowych, jak i stałych klientów. Tym drugim oferuje nawet specjalne zniżki będące nagrodą za terminowe spłacanie pożyczek i lojalną współpracę. Za zwrot zobowiązania w ustalonym momencie, klienci otrzymują specjalne punkty w programie lojalnościowym Payback, co przyczynia się do późniejszych zniżek. Program wystartował w czerwcu 2016 roku i przez mnóstwo osób jest bardzo przychylnie oceniany. Jeśli chciałbyś poczytać więcej o opiniach innych ludzi na temat Wonga, zajrzyj tu: https://blog.pozyczkabez.pl/tag/wonga-opinie/. Niewątpliwie warto skorzystać z oferty tego parabanku!

About the author

Related