Tanie lampy – szeroki wybór dla każdego pomieszczenia

Decydując się na gruntowny remont domu chcemy wymienić nie tylko płytki, czy też panelem ale również meble. Bardzo często zapominamy o oświetleniu, które przestaje pasować do wyremontowanego wnętrza, ale niestety nie zawsze fundusze pozwalają, aby zakupić nowe, gdyż obawiamy się, że może być drogie. Na szczęście można znaleźć zarówno tanie lampy wiszące, ale również tanie żyrandole .

Tanie żyrandole – gdy liczy się cena

Żyrandole są niezastąpione do wielu pomieszczeń. Nie tylko zapewniają doskonałe światło, ale również stanowią ozdobę. Do nowoczesnych wnętrz można wybrać żyrandol świecznikowy, który doskonale się prezentuje i podkreśla charakter wnętrza. Warto także postawić na dodatkowe zdobienia w postaci kryształków, które jest idealne dla stylu glamour. Ciekawym wyborem są również żyrandole płomienne na łańcuszku, które idealnie komponują się we wnętrzach w stylu industrialny. Na miłośników stylu skandynawskiego najlepszym wyborem będą żyrandole w kolorze białym. Warto jednak pamiętać, że taki typ oświetlenia najlepiej wygląda w przypadku dużych i otwartych przestrzeni, gdzie podkreśla charakter wnętrza, ale go nie przytłacza.

Tanie lampy wiszące – każdy znajdzie coś dla siebie

Da miłośników prostoty polecane są lampy wiszące. Wybór również w dużej mierze zależy od wielkości pomieszczenia, gdzie mają się znajdować. Lampy jednopunktowe polecane są do małych wnętrz, gdzie stawia się na minimalizm. Warto także wybrać takie lampy do pokoju dziecięcego. Z kolei lampy kilkupunktowe lepiej sprawdzą się w większych pomieszczeniach. Można je także zamontować nad blatem, czy też stołem w kuchni, bądź jadalni. Warto tutaj pamiętać, że powinny znajdować się na wysokości około 80 cm, dzięki temu nie zahaczamy o nie podczas wstawania, ale również nie będą one nas oślepiać.

Tanie lampy – bo klosze są ważne

Ciekawym wyborem są także tanie lampy podłogowe, czy też lampki nocne. Można tutaj wybrać klosz. Do wyboru są klosze papierowe, ale również szklane. Mogą one być zamykane od góry, dzięki temu dawać światło jednokierunkowe. Przydadzą się zwłaszcza podczas czytania. Klosze zamknięte od dołu są najlepszym wyborem jeżeli chcemy doświetlić przestrzeń. Dzięki temu mamy dodatkowe źródło światła.

About the author

Related