Szukasz sposobów na tańszy kredyt we frankach? Sprawdź kantory online

Już teraz co trzeci klient spłacający kredyt zaciągnięty we frankach szwajcarskich, wykorzystuje w celu zmniejszenia swoich należności kredyty online. Jeśli też masz kredyt w obcej walucie, a jeszcze nie zainteresowałeś się ofertą internetowych kantorów, najwyższy czas to zmienić.

Koło ratunkowe dla frankowiczów

W celu zminimalizowania wpływu szybującego w górę franka, warto kupować walutę poza bankiem. W efekcie wysokość spłacanych rat będzie niższa. Jak to dokładnie działa?
Żeby móc spłacać kredyt we frankach w obcej walucie, musimy założyć w banku konto walutowe, na które będziemy przelewać środki z internetowego kantoru. Następnie trzeba założyć polecenie przelewu do banku, w którym zaciągnęliśmy kredyt we frankach – i już możemy cieszyć się mniejszą ratą.

Ile możesz zyskać na wymianie walut w kantorze online?

W zależności od wysokości kredytu zaciągniętego kredytu i wysokości miesięcznej raty, możemy zaoszczędzić rocznie nawet 1000 złotych. Wszystko to dzięki różnicy kursów – kantory online takie jak kantor – ekantor.pl oferują zdecydowanie lepszy kurs wymiany walut niż banki. Nie ma więc na co czekać – najwyższy czas zacząć oszczędzać i zmniejszyć wpływ rosnącego franka na stan domowego budżetu.

About the author

Related