Stwórz pozytywny wizerunek firmy za pomocą darmowych gadżetów

Zwykle firmy wręczają swoim klientom bezpłatne gadżety, z nadzieją że wpłynie to korzystnie na ich wizerunek. Chociaż kiedyś otrzymanie darmowego długopisu z logo firmy mogło wydać się czymś oryginalnym, tak dzisiaj rosną wymagania klientów, a ponadto konkurencja nie śpi. Dlatego też warto pomyśleć nad czymś bardziej wartościowym, jeśli chce się pozyskać i utrzymać przy sobie klienta.

A może pendrive’y z nadrukiem dla klientów?

Działy zajmujące się autoreklamą, przeprowadzają burze mózgów, jeśli chodzi o dotarcie do jak najszerszego grona potencjalnych odbiorców. Nie jest żadną tajemnicą, że to co darmowe, przyciąga. Jednak klienci nie są głupi i nie łaszczą się na tandetę. Najpiękniejszy plakat czy ciekawa ulotka nie wywrą takiego wrażenia, jak są w stanie zrobić to gadżety reklamowe.
Jako, że reklamy krzyczą do nas zewsząd, a firmy nawołują do skorzystania z ich usług czy kupienia właśnie ich produktu, to klient zraża się już na wstępie. Nikt przecież nie lubi, jak mu się coś wciska na siłę i musi jeszcze za to zapłacić. Dlatego też, aby wyjść klientom naprzeciw, warto najpierw dać coś od siebie, a nie wyciągać tylko rękę po pieniądze. W tej roli sprawdzają się gadżety reklamowe, jakim są pendrive’y z nadrukiem.

Zwykły pendrive a odbiór potencjalnego klienta

Otrzymywanie od firm darmowych długopisów stało się już tak rozpowszechnione, że nie robi to na klientach większego znaczenia. Jednak wręczenie darmowego pendrive’a z nadrukiem zmienia diametralnie postać rzeczy. Za pomocą tego gadżetu można prowadzić nienachalną promocję danej marki.
Za pomocą pendrive’ów z nadrukiem można dyskretnie tworzyć pozytywny wizerunek danej firmy. Dzięki obdarowaniu klientów takim niebanalnym giftem, firma postrzegana jest jako bardziej nowoczesna, otwarta na klienta i nastawiona na utrzymanie z nim długotrwałego kontaktu. Takie działania z pewnością przyczynią się do zwiększenia zysku, a klienci chętniej będą wracać.

Skuteczna reklama bez rujnowania budżetu

Pendrive z nadrukiem firmowym czy też konkretnym sloganem to godny polecenia nośnik reklamy, gdyż jego zakup nie obciąży nadmiernie portfela. Tego typu gadżetu są stosunkowo tanie, gdyż koszt ich wyprodukowania nie jest wcale większy niż w przypadku wydrukowania ulotek, które prawdopodobnie i tak skończą w śmietniku. Realia są takie, że nawet nie przyglądamy się ulotce, tylko automatycznie się jej pozbywamy.
Dobrą wiadomością dla firm jest także to, że można dodatkowo obniżyć jeszcze cenę wyprodukowania pendrive’a, jeśli zamawia się ich większa ilość oraz wybierając tańszy materiał, z którego zostaną wykonane. W celu obniżenia kosztów, można także postawić na gadżety o mniejszej pojemności, co nie wpłynie niekorzystnie na reklamę firmową.
Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – pendrive z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem

About the author

Related

http://e-gardenmeble.pl http://likeplus.waw.pl/typy-bukmacherskie-na-jutro/ http://gardenogrody.pl