Piękny ogród na wyciągnięcie ręki

Przydomowe ogrody coraz częściej pełnią dla nas rolę letniego salonu czy też idealnego miejsca do spożywania posiłków wspólnie z rodziną. Nie trzeba zmieniać wiele, aby zwykły ogród zmienić nie do poznania i zaprojektować tam przestrzeń do relaksu. W urządzaniu tego miejsca pomogą nam przede wszystkim producenci mebli ogrodowych, którzy co roku przygotowują dla nas nowe propozycje kolekcji. Co wybrać?

Nowoczesne meble technorattanowe

Pierwszym krokiem do zaaranżowania wyjątkowego miejsca wypoczynkowego jest wybór odpowiednich mebli ogrodowych. W sklepach producentów znajdziemy wiele interesujących kompletów, jednak wśród najchętniej wybieranych wymienia się przede wszystkim zestawy z technorattanu. Nowoczesne meble technorattanowe łączą w sobie wyjątkowy design oraz wysoką odporność na uszkodzenia. Meble takie z pewnością będą cieszyć nasze oczy przez szereg lat. Skąd tak duża popularność mebli technorattanowych?

Dlaczego warto wybrać komplety technorattanowe?

Technorattan jest doskonale znany polskim konsumentom – dawniej miał on jedynie zastępować klasyczny rotang. Dzisiaj meble technorattanowe to coś znacznie więcej: wyglądają one wyjątkowo, są funkcjonalną ozdobą przestrzeni i pozwalają stworzyć piękny ogród. Stelaż mebli technorattanowych oparty jest na aluminiowych, malowanych proszkowo elementach, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Zastosowanie aluminium pozwoliło także na znaczne zmniejszenie wagi mebli, przez co ich podnoszenie nie sprawia problemów. Wierzch mebla pokrywa plecionka z włókna syntetycznego, zabezpieczona przed działaniem wilgoci, promieniowania UV. Taki materiał na długo zachowuje swój pierwotny kolor. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

About the author

Related