Odpocznij w weekend – jak spędzić czas poza stolicą?

O tym, jak ważny jest wypoczynek, nie trzeba nikogo przekonywać. Obecnie lekarze biją na alarm: każdego dnia do ich gabinetów zgłaszają się liczni pacjenci z objawami przemęczenia, stanami depresyjnymi. Najczęściej powodem jest nadmierny stres, praca zawodowa, brak czasu na relaks. Polacy na nowo muszą nauczyć się jak skutecznie wypoczywać! Z jakich atrakcji mogą skorzystać mieszkańcy stolicy?

W pobliżu jeziora…

Pomimo niewątpliwych uroków miasta warto raz na jakiś czas wybrać się poza jego granice. Mieszkańcy Warszawy mają wiele możliwości odpoczynku od zgiełku miasta – w promieniu 50-100 km znajdą oni wspaniałe lasy, jeziora. Nie musimy brać urlopu – wystarczy weekend i rezerwacja w hotelu, aby naładować akumulatory i wypocząć. Jednym z ciekawszych miejsc do wypoczynku jest bez wątpienia Zalew Zegrzyński!

Krótki odpoczynek nad Zegrzem!

Szukając eleganckiego noclegu nad Zegrzem warto przejrzeć ofertę topowych hoteli, w tym Lawenda Park Hotelu. Na stronie jachranka.pl znajdziemy pełną ofertę marki i dodatkowo listę atrakcji czekających na gości indywidualnych. Poza możliwością odpoczywania w luksusowych pokojach hotelowych i kosztowania wykwintnych przysmaków w restauracji goście hotelowi mają do dyspozycji prywatną marinę, możliwość wypoczywania na plaży, wypożyczenia sprzętu wodnego. W pobliżu hotelu rozciągają się także gęste lasy z licznymi ścieżkami spacerowymi.

About the author

Related