Nowoczesne szare meble ogrodowe

Szukając inspiracji na ciekawie zaaranżowany ogród warto postawić na szare meble ogrodowe – są one nie tylko funkcjonalne, ale również w prosty sposób zestawimy je z innymi kolorami. Producenci proponują nam szare meble ogrodowe wykonane z technorattanu, jak również meble modułowe utrzymane w takiej kolorystyce. Co wybrać?

Szare meble ogrodowe z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że to właśnie technorattan jest materiałem najchętniej wykorzystywanym do tworzenia mebli ogrodowych. Szare meble ogrodowe z technorattanu zaskoczą nas wysoką trwałością, możliwością wykorzystania praktycznie w każdej przestrzeni wypoczynkowej. Technorattan ceniony jest za wysoką odporność na uszkodzenia – nieporowata struktura tego materiału sprawia, że nie chłonie on brudu. Syntetyczny technorattan nie zmieni również swojego koloru pod wpływem promieniowania UV – nawet po wielu latach użytkowania będzie on wyglądał tak samo dobrze, jak w dniu zakupów. Technorattan nie odkształca się, przez co możemy mieć pewność, że meble z tego tworzywa zachowają swój kształt na długi czas, nie będą się koślawić ani łamać. Szare meble ogrodowe z technorattanu posiadają stelaże wykonane z lekkiego aluminium. Materiał ten sprawia, że finalna waga mebla nie jest wysoka.

Szare meble ogrodowe modułowe

Ciekawostką na polskim rynku meblowym są ogrodowe meble modułowe. Takie kolekcje składają się z kilku elementów, które w zależności od potrzeb możemy wykorzystywać osobno lub łączyć przy pomocy niewielkich złączek. Szare meble ogrodowe w budowie modułowej to ciekawa propozycja szczególnie dla osób, które cenią sobie możliwość zmian w obrębie tarasy czy ogrodu.  Szare meble ogrodowe w konstrukcji modułowej pozwolą na zaprojektowanie wymarzonej przestrzeni wypoczynkowej, dopasowanej do naszych potrzeb.

 

 

Previous article

Smaż i gotuj komfortowo

About the author

Related

zobacz wiecej http://ngenuity.org http://mna-sf.org/zadbaj-o-jakosc-i-komfort-posilkow-spozywanych-codziennie/