Metody wróżenia – co Polacy wybierają najczęściej?

Korzystanie z usług wróżek czy tarocistów staje się coraz popularniejsze w Polsce. Jeszcze kilkanaście lat temu bardzo sceptycznie podchodziliśmy do kwestii wróżenia oraz przepowiadania przyszłości – dzisiaj znacznie chętniej oddajemy nasz los w ręce wróżek. Co wpływa na taką decyzję? Jakie metody wróżenia wybieramy najczęściej?
Do wróżek wybieramy się najczęściej wtedy, kiedy czujemy, że grunt pod naszymi nogami zaczyna się osuwać. Powodem wizyty u wróżki są problemy w związkach, kłopoty w życiu zawodowym, choroby osób bliskich czy nasze własne, brak pozytywnych wiadomości od wielu miesięcy. Zniechęceni oraz zdemotywowani udajemy się do wróżek w poszukiwaniu zarówno wskazówek, jak i dobrego słowa. Same wróżki często podkreślają, że wiele osób dzwoni do nich nie tylko po to, aby poznać przyszłość, ale przede wszystkim aby porozmawiać.
Jakie metody wróżenia Polacy wybierają najczęściej?

Tarot

bez wątpienia najwięcej Polaków ufa tarotowi – ta legendarna talia kart pochodzi z późnego średniowiecza, początkowo jednak służyła jedynie do klasycznych gier karcianych. Dopiero kilka stuleci później wyodrębniono tarot do wróżenia, z wielkimi i małymi arkanami. Stopniowo wyodrębniono również dwie wersje tarota do wróżenia: marsylskiego i paryskiego. Współcześnie polskie wróżki korzystają zarówno z jednego, jak i drugiego. Ważne jest to, że aby prawidłowo odczytać znaczenie kart konieczna jest wieloletnia praktyka – każda wróżka musi znać talię, konkretne oddziaływanie kart na siebie. Ułożenie kart względem siebie daje możliwość poszukiwania odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Każda wróżka online oferuje możliwość postawienia tarota.
Poza tarotem wróżki chętnie patrzą w gwiazdy – zapisane są w nich nasze losy! Podczas rozmowy z wróżką, która stosuje astrologię z pewnością padnie pytanie o naszą datę urodzenia. Na jej podstawie wróżka określa obecność planet w naszym znaku zodiaku oraz ich wpływ na nasze życie.

About the author

Related

http://robimytolepiej.pl/walka-o-idealna-linie-postaw-na-pewne-metody/ http://jadalive.org/promocja-w-sieci-zlap-wiatr-w-zagle/ http://warnstam.org/jaki-naroznik-tarasowy-wybrac/