Latem podawaj posiłki na świeżym powietrzu!

Ciepła aura i piękna pogoda sprawiają, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu latem to sama przyjemność. Posiadacze tarasów czy ogrodów z pewnością zgodzą się, że jest to idealne miejsce na wypoczynek. Jakie rozwiązania zastosować w przydomowej strefie wypoczynkowej, aby cieszyć się każdą chwilą? Podpowiadamy!

Piękne i wygodne meble ogrodowe

Jakie meble do ogrodu wybrać? Szeroka oferta topowych producentów sprawia, że podjęcie decyzji nie powinno zająć nam wiele czasu. Meble tarasowe i komplety ogrodowe dopasowane są do zróżnicowanych preferencji różnych klientów. W kolekcjach znajdziemy elementy odpowiednie do kąciku wypoczynku (sofy narożne, leżanki), jak i meble, dzięki którym zaprojektujemy przestrzeń jadalną. Ważne jest to, że wszystkie oferowane produkty odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Aluminiowe stelaże w meblach technorattanowych zabezpieczono przed pojawianiem się ognisk rdzy. Meble rotangowe charakteryzują się piękną linią i stonowaną kolorystyką.

Grill w ogrodzie – jaki wybrać?

Urządzenia grillujące zmieniają się z roku na rok. Obecnie najchętniej wybieranym jest grill gazowy, który zaskakuje nie tylko swoim pięknym wyglądem, ale również parametrami technicznymi. Grille gazowe nie wydzielają dymu i iskier, przez co samo grillowanie jest przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Grilla gazowe posiadają kilka palników, przez co możemy dopasować konkretny model do własnych potrzeb.

Ciekawym uzupełnieniem strefy wypoczynkowej może być pergola ogrodowa lub też parasol słoneczny. Oba rozwiązania pozwolą na cieszenie się bliskością przyrody bez konieczności wystawiania się na palące słońce. Pergole ogrodowe posiadają rozkładane dachy, więc sami możemy decydować, jak wiele światła wpada na taras.

About the author

Related

ortodoncja katowice chirurg stomatolog Kraków