Jak zarobić na fotobudce?

Do Polski dotarła ze Stanów Zjednoczonych moda na fotobudki i okazała się strzałem w dziesiątkę na różnego typu imprezach rozrywkowych, ale przede wszystkim na weselach.

Zalety fotobudki

Fotobudki dopiero rozpoczynają swoją karierę, większość osób ich nie zna. To właśnie z tego względu najczęściej są zaskoczeniem dla gości weselnych i traktowane jako wyjątkowa i niebanalna atrakcja. Każdemu organizatorowi wesela zależy na tym, by jego wesele było wyjątkowe, niebanalne i goście długo go wspominali.

Fotobudka to doskonały sposób na rozkręcenie imprezy i integrację gości. Nic tak bardzo nie łączy jak wspólne zdjęcie, ale nie to pozowane przed fotografem, ale właśnie to śmieszne, niekonwencjonalne. Dzięki szybkiej zmianie tła i gadżetów można szybko uzyskać bardzo różnorodne zdjęcia. Towarzyszy im śmiech i emocje, zarówno podczas wykonywania zdjęć, jak i później podczas ich oglądania.

Fotobudka pozwala nie tylko na natychmiastowy wydruk fotografii, ale także na zapisanie ich w formie cyfrowej i przesłanie na fora społecznościowe. Zwłaszcza osoby młode uwielbiają dzielić się swoimi zdjęciami na Instagramie lub Facebooku i dodawać pod nimi śmieszne komentarze.

Fotobudki to pomysł nie tylko na wesela. Można wykorzystać je na studniówkach, osiemnastkach lub integracyjnych imprezach firmowych, możliwości jest znacznie więcej. Niewielkim kosztem zapewniają doskonałą rozrywkę wszystkim uczestnikom.

Jak zarobić na fotobudce?

Fotobudka to bardzo dobry pomysł na rozkręcenie własnego biznesu. Inwestycja wymaga zaangażowania kilkudziesięciu tysięcy złotych i gwarantuje wyjątkowo szybki zwrot, zwłaszcza teraz, gdy konkurencja jest niewielka, a popyt na tego typu usługi rośnie.

Kiedyś sprzedaż fotobudek oferowały wyłącznie firmy zagraniczne, obecnie oferują je także polscy producenci, co wpłynęło na obniżenie cen. Znacznie ważniejsze jest jednak ich udoskonalanie i oferowanie coraz nowszych możliwości.

O jakości fotobudki decydują trzy elementy:

– aparat fotograficzny,
– drukarka termosublimacyjna,
– minikomputer i oprogramowanie.

Aparaty fotograficzne stosowane w fotobudkach to aparaty najwyższej jakości gwarantujące wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Najczęściej jest to jeden z modeli firmy Canon.

Drukarka termosublimacyjna umożliwia natychmiastowe wydrukowanie zdjęć w formacie 5×10 cm lub 10×15 cm. Optymalnym rozwiązaniem jest wybranie drukarki obsługującej oba formaty. Oczywiście potrzebny jest do tego specjalny papier do drukowania zdjęć.

Mózgiem fotobudki jest mini komputer z odpowiednim oprogramowaniem. To on steruje działaniem wszystkich elementów. Na ekranie dotykowym wyświetla krótkie instrukcje dla użytkowników, uruchamia aparat fotograficzny oraz drukarkę, pozwala na wybranie dowolnego tła z posiadanych zasobów, umożliwia przesyłanie plików w formie cyfrowej lub zapisywanie ich na nośnikach pamięci.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://smove.pl/ sprzedaż fotobudek.

About the author

Related

http://ogwnetrza.pl http://auroratennis.org http://pimpmipad.pl