Jak powiększyć pośladki?

Płaskie, małe pośladki już od lat nie są modne. Gwiazdy, takie jak Kim Kardashian przekonały nas, że okrągła pupa jest bardzo kobieca i warto postarać się o jej atrakcyjny wygląd. Dziś niejedna z kobiet zastanawia się, jak powiększyć pupę?

Jak wytrenować pupę?

Warto przypomnieć sobie, że pupa również jest mięśniem. Mięsień pośladkowy również wymaga pracy, by był wytrenowany. To nie żart! Jak ćwiczyć mięsień pośladkowy?

Większą część dnia siedzimy. Będąc w pracy siedzimy za biurkiem, wracając do domu siedzimy w autobusie bądź samochodzie, a w domu zasiadamy przed telewizorem lub komputerem. Nie jest to dobry sposób na rozwinięcie mięśni pośladkowych, które jak każde inne potrzebują ruchu. Jak powiększyć pupę dzięki treningowi?

Rozpoczynając przygodę ze sportem warto zdecydować się na spacery, bądź delikatny jogging. Wyczerpujące treningi siłowe nie są dla początkujących, gdyż zakwasy mogą bardzo szybko zniechęcić nowicjusza.

Treningiem, który najszybciej zagwarantuje powiększenie pośladków jest trening siłowy z wykorzystaniem ciężarów. Dzięki takiej formie wysiłku bardzo szybko można zobaczyć efekty w postaci jędrnych i krągłych pośladków.

Czy warto wykorzystać medycynę estetyczną?

Kolejnym sposobem na powiększenie pośladków jest medycyna estetyczna. Jest to metoda, dzięki której efekty można zobaczyć o wiele szybciej niż trenując mięsień pośladkowy. Jak wygląda powiększanie pośladków?

Lipotransfer jest metodą, dzięki której można powiększyć pośladki własnym tłuszczem. Jest to metoda mało inwazyjna, a jej największą zaletą jest to, że pacjent przyjmuje swój własny tłuszcz pozyskany z innych części ciała.

Lipotransfer – jak wygląda zabieg?

Powiększanie pośladków za pomocą lipotransferu jest zabiegiem kilku etapowym. Pierwszy etap to pozyskanie tłuszczu w trakcie liposukcji z tych partii ciała, które klientka chce wyszczuplić. Najczęściej liposukcja przeprowadzana jest na brzuchu oraz udach.

Pozyskany tłuszcz trafia do specjalnej wirówki, w której jest oczyszczany, a następnie wstrzykiwany jest w pupę, która ma zostać powiększona. Tłuszcz pełni rolę naturalnego” wypełniacza”, który jest dobrze tolerowany przez ciało oraz minimalizuje ryzyko powikłań.

Jędrna pupa jest marzeniem wielu pań. Dzięki zdobyczom medycyny estetycznej mamy teraz możliwość wyboru, jak powiększyć pupę. Czy korzystniej jest trenować, czy może skorzystać ze zdobyczy współczesnej medycyny estetycznej?

About the author

Related