Dlaczego warto wybrać się na Chorwację autokarem zamiast samolotem

Nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat Chorwacja jest jednym z państw wymarzonych na wakacje. Stosunkowo niskie ceny pobytu, cudowna architektura i bajeczny klimat sprawiają, że Polacy chętnie spędzają tam swoje urlopy, tym bardziej że można znacznie zmniejszyć koszty, podróżując autokarem. Turyści chętnie wybierają samolot jako szybki środek transportu, my pokażemy zalety drogi lądowej.

Taniej nie znaczy gorzej, czyli twoja Chorwacja autokarem zdobyta

Gdybyśmy zapytali się stałych bywalców wczasów w Chorwacji o najlepszy środek transportu, wywołalibyśmy burzę pomiędzy zwolennikami samolotów i własnych samochodów. Każda z tych osób miałaby swoje racje, które poniekąd opisywałyby ich idealne wakacje Samolotem jest rzeczywiście wygodnie i szybko – chyba, że trafiamy na rejs z przesiadkami. Prawdą jest także to, że te osoby, które wybierają samochód płacą kilkanaście razy mniej niż ci, którzy płacą za bilety lotnicze. Trzeba jednak zauważyć, że podróżujący na własną rękę przypłacają to potwornym zmęczeniem.
Idealnym sposobem, który pozwala podróżować tanio i bezpiecznie jest autokar. Zauważmy, że coraz więcej pojawia się przewoźników oferujących transport z Polski do chorwackich miejscowości nadmorskich. To zalety liczone potrójnie — po pierwsze płacimy mniej niż przy podróży własnym autem, po wtóre możemy spokojnie odpocząć i przygotować się do wakacyjnego szaleństwa (nie my prowadzimy), a po trzecie docieramy dokładnie do wybranej destynacji. To także rozwiązanie, które pozwala na pełniejsze korzystanie z dobrodziejstw, którymi częstuje i urzeka Chorwacja Autokarem jest nie tylko taniej, bezpieczniej i komfortowo, ale też weselej i oszczędniej.

About the author

Related