Biały taras – propozycje aranżacji

Taras w stylu prowansalskim to propozycja dla osób ceniących piękno, estetykę i funkcjonalność! Biały taras doskonale prezentować się będzie wśród zieleni i natury, sprawi, że miejsce wypoczynkowe stanie się jeszcze bardziej zachęcające. Jakie meble i dodatki wybrać, aby nasz biały taras stał się idealną przestrzenią wypoczynkową?

Biały taras: wybieramy komplet technorattanowy

Najprostszym i najchętniej wybieranym rozwiązaniem na tarasy są komplety mebli technorattanowych. Nowoczesne meble technorattanowe zaprojektowane są w taki sposób, aby nie tylko gwarantować wygodę, ale też służyć przez wiele lat. Wśród rekomendowanych kompletów be trudu znajdziemy meble wypoczynkowe technorattanowe w kolorze białym, które ozdobią nasz biały taras. Olbrzymią zaletą mebli technorattanowych jest ich różnorodność: w kolekcjach znajdziemy sofy narożne, sofy klasyczne, fotele, krzesła, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe, fotele wiszące.

Dlaczego meble technorattanowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Wynika to przede wszystkim z ich budowy. Wierzch mebla tworzy syntetyczna plecionka technorattanowa, której struktura nie jest porowata, nie chłonie wilgoci, brudu, jest zabezpieczona przed działaniem promieni UV. Konstrukcja osadzona jest na aluminiowym, malowanym proszkowo stelażu. Zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi mebla i zagwarantowanie łatwość w jego podnoszeniu czy przenoszeniu.

Biały taras – Prowansja blisko domu!

Chcąc stworzyć biały taras musimy zadbać o dodatki. Białe meble doskonale prezentować się będą w sąsiedztwie białych donic w których możemy osadzić duże odmiany lawendy czy tuje. Wieczorami biały taras rozświetlimy bez trudu za pomocą pięknych lampionów – w ich wnętrzu umieszcza się świece.

 

 

About the author

Related

http://warnstam.org/jaki-naroznik-tarasowy-wybrac/ http://artfolkgallery.org http://goldavocado.pl