Wróżenie współcześnie – jak zamówić wróżbę indywidualną?

Coraz więcej z nas zasięga porady wróżek i tarocistów. Zazwyczaj pomocy takiej szukamy w chwilach życiowego kryzysu, problemów w pracy, życiu osobistym. Kierując swoje kroki do salonów wróżek nie do końca jednak wiemy, czego się spodziewać. Jak wróży się obecnie? Gdzie znaleźć profesjonalną wróżkę?

Znalezienie wykwalifikowanej wróżki czy tarocistki nie zajmie nam wiele czasu – w poszukiwaniach pomogą topowe portale ezoteryczne, które zrzeszają najbardziej cenionych specjalistów w branży. W portalu w szybki sposób znajdziemy interesującą nas metodę wróżenia: horoskopy, Riki, tarot, wróżenie z liczb i wiele innych. Istnieje też kilka metod na to, aby uzyskać wróżby on line. Jakie te metody?

Rozmowa telefoniczna, e-mail, SMS

Z pewnością najbardziej rozpowszechnioną metodą na zdobycie wróżby jest rozmowa telefoniczna. Na portalach ezoterycznych każdy z wróżbitów ma przypisany swój numer telefonu oraz szczegółowo rozpisane godziny dyżurowania. Zanim jednak zadzwonimy warto dać sobie kilka minut na wyciszenie. W trakcie rozmowy możemy korzystać z kartki, na której wcześniej zapisaliśmy nasze pytania. Poza kontaktem telefonicznym możliwe jest także napisanie wiadomości SMS (wróżba zostaje nadana zwrotnie) lub wiadomości e-mailowej.

About the author

Related