SketchUp i kurs online — czy warto go wybrać?

Bardzo atrakcyjną opcją jest możliwość przejścia kursu z obsługi tego programu całkowicie online. Jako że jest to profesjonalny program, taka możliwość internetowa jest bardzo kusząca. Poniżej przedstawiamy ciekawą alternatywę dla typowej nauki o tym programie i odpowiadamy na pytanie, czy warto z niej skorzystać?

Czym jest i jak przebiega kurs online?

Jeśli wybieramy między SketchUp Pro a SketchUp Make, to znaczy, że interesujemy się projektowaniem i modelowaniem 3d. Kurs online to całkowicie internetowe szkolenie, które odbywa się za pomocą internetowej platformy szkoleniowej. Na rynku istnieje wiele firm, w których możemy wykupić wiele różnego rodzaju szkoleń — min. SketchUp. Po rozpoczęciu szkolenia otrzymuje się materiały szkoleniowe, video instruktażowe oraz w zależności od opcji będziemy mogli wejść w interakcje z wykładowcą, oraz innymi kursantami. Szkolenie jest przygotowane profesjonalnie i po nabyciu wiedzy z niego będziemy umieć wykonać konkretne czynności np. stworzyć konkretny model 3d czy wizualizacje. Program jest skonstruowany w taki sam sposób, jak instrukcje na kursie, więc bez problemu w zaciszu własnego domu będziemy mogli trenować swoje umiejętności.

Czy warto skorzystać?

Jeśli mamy taką możliwość, to jak najbardziej warto skorzystać z takiej okazji. Kursy online są atrakcyjne cenowo. Dużym plusem jest możliwość odbycia takiego kursu internetowo. SketchUp jest dość niszowym i specjalistycznym programem, który nie ma wielu ofert kursów stacjonarnych. W internecie możemy za to uczyć się jego obsługi od najlepszych fachowców.

 

About the author

Related